nnnnnn
close
Modne klasyki idealne na wiosnę

Modne klasyki idealne na wiosnę

Wiosna już za pasem, warto więc przejrzeć swoją garderobę i uzupełnić o kilka rzeczy, które już na dobre wpisały się w kanon mody. Być może też niektóre z tych „modnych kawałków” masz już w szafie, ale zapomniałaś o nich? – Jeśli tak, to znajdziesz tu kilka pomysłów jak i z czym je nosić.

W kanonie mody jest kilka rzeczy, które warto mieć. I nie chodzi tu o rzeczy markowe czy ekskluzywne, ale o takie, które swoim fasonem będą niezawodnie sprawdzać się w różnych sytuacjach naszego życia. Dziś o 4 przedmiotach pożądania, które tej wiosny z powrotem stają się modowymi hitami.

 1. Trencz

  Klasyczny, taliowany płaszcz o brytyjskim rodowodzie wraca do piedestału mody co kilka sezonów. Tej wiosny najwyższe noty zyskuje jego najbardziej klasyczna wersja, w piaskowym kolorze, z klapami, które idealnie nadadzą sylwetce upragniony kształt klepsydry. Jest to odzienie zarówno niezwykle efektowne co praktyczne – z takim samym powodzeniem zestawimy je z trampkami i dżinsami co i z garsonką oraz klasycznymi szpilkami. Jeśli jeszcze nie macie, to warto uzupełnić braki!

  1. Trampki

   Conversy od przeszło 30 lat nie wychodzą z mody. I słusznie – nie ma prawdopodobnie bardziej uniwersalnych i wygodnych casualowych butów. Wyglądają dobrze zarówno zestawione z romantyczną sukienką jak spodnimi typu chinos i sportowym  t-shirtem.

   1. Apaszka

    Po okresie, w którym królowały szale i kominy, do łask wraca apaszka. W wersji mini filuternie zastępuje biżuterie na szyi, albo w wersji maxi, wykonana z jedwabiu chusta stanowić będzie idealne uzupełnienie zarówno kreacji dziennych jak i wieczorowych.

    1. Długa sukienka

     Długa sukienka to ukłon w kierunku romantycznej mody  lat 70, która także tej wiosny zalicza swój wielki „come beck”. Długie sukienki zarówno wykonane z bawełnianego dżerseju jak i szlachetnych tkanin będą idealnie prezentować się zarówno jako baza kreacji dziennych jak i wieczorowych. Są one także idealną opcja dla osób preferujących płaskie obuwie, gdyż zestawione z nimi nabierają niezwykle intrygującego wyglądu.

Aleksandra Mijakoska

Aleksandra Mijakoska

Z wykształcenia etnolog i medioznawca. Mama, żona i dziennikarka na pełen etat. Uwielbiam podróże, kocham zdrową i dobrą kuchnie. Dbam o rozwój swój i swoich najbliższych. Rodzicielstwo bliskości i porozumienie bez przemocy, to coś w co wierzę. Poza tym piszę o zdrowiu, urodzie i stylu życia.

Skin Up – rewolucyjny gadżet odżywiający skórę

Weekendowi wojownicy: dlaczego warto ćwiczyć nawet raz w tygodniu?

Leave a Response